NA SPRZEDAŻ GRUNT INWESTYCYJNY

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
410 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 9 300 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Gostyń , Poznańska
  • Numer oferty : LSZ569653
  • Cena za m2 : 44.09 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni około 9300 m2 zlokalizowana w Gostyniu, z przeznaczeniem na działalność gospodarczą oraz zabudowę deweloperską. Nieruchomość usytuowana jest w bezpośredniej odległości od drogi wylotowej na Poznań. Nieruchomość znajduje się w pobliżu centrum miejscowości, przy drodze asfaltowej. W sąsiedztwie znajdują się nieruchomości mieszkalne, wielorodzinne jak również mieszkalno-handlowo-usługowe.

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami gospodarczymi. (możliwość wyburzenia lub adaptacji pod działalność gospodarczą)

Biuro nieruchomości Safe Home oferuje Państwu pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Nasza oferta kredytowa jest zawsze aktualna oraz najobszerniejsza na rynku. Za pełną obsługę kredytową Doradcy kredytowego klient nie ponosi dodatkowych opłat. Zapraszamy do kontaktu.

„Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.”