Pożyczki HipotecznePożyczka hipoteczna to idealne rozwiązanie, jeśli szukasz niskiego oprocentowania.

Czym jest pożyczka hipoteczna?

Jest to pożyczka na dowolny cel, oprócz finansowania potrzeb związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Ma ona dużo niższe oprocentowanie od kredytu gotówkowego, ale łączy się z obowiązkowym wpisem hipoteki do księgi wieczystej, co tworzy zabezpieczenie pożyczki w postaci nieruchomości.

Pożyczka hipoteczna to alternatywa pożyczki gotówkowej, której najwyższy próg to około 200 000 złotych. W przypadku pożyczki hipotecznej możesz otrzymać nawet do 80% wartości nieruchomości.

Jak otrzymać pożyczkę hipoteczną?

Otrzymanie pożyczki hipotecznej to skomplikowana i zawiła czynność. Banki badają zdolność kredytową klienta w różny sposób, dlatego rekomendowane jest doradztwo eksperta, z którym wspólnie określicie jakiego kredytu potrzebujesz oraz na jakich warunkach. Dodatkowo w przypadku pożyczki hipotecznej, bank wymaga również aktu notarialnego nieruchomości, która stanie się zabezpieczeniem kredytu, odpisu z księgi wieczystej owej nieruchomości oraz dokumentu z wyceną nieruchomości.

Zarówno oferta otrzymana od banku, jak i złożenie wniosku kredytowego wymagają dokładnego przemyślenia i analizy. Nie zawsze konsolidacja będzie opłacalna. Nawiązując umowę kredytową, wiążesz się z danym bankiem na najbliższe kilkanaście do kilkudziesięciu lat. Warto, abyś wszystko dokładnie zrozumiał i był świadom wszystkich swoich zobowiązań, jak i praw.

+ 48 605 649 068

Kontakt