USŁUGI

 
 
Pośrednictwo to usługa specyficzna, odnosi się do najbardziej życiowych spraw.
Sprzedając mieszkanie, dom, pozbywamy się często miejsca związanego ze wspomnieniami, emocjami, historiami rodzinnymi, chwilami szczęśliwymi i smutnymi. Podobnie, kupując nieruchomość, inwestujemy w marzenia, w przyszłe sprawy, które tam będą się działy. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami nie jest zwyczajnym pośrednictwem handlowym.
Sprawdź więcej
 
Negocjacje wraz z certyfikowanym negocjatorem na rynku nieruchomości
Bazując na zdobytym doświadczeniu oraz praktyce na rynku nieruchomości dołączyliśmy do grona osób zajmujących się zawodowo negocjacjami na rynku nieruchomosci.
Sprawdź więcej
 
Pakiet prawny - Decydując się na zakup lub sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości warto zadbać o uprzednie zbadanie jej aktualnego stanu prawnego. Niestety nie wszyscy kupujący/sprzedający wiedzą o tej powinności, skutkiem czego nierzadko po dokonanej transakcji dowiadują się o obciążeniu zakupionej nieruchomości lub drodze, która będzie przechodziła przez ich teren.
Sprawdź więcej
 
Pakiet marketingowy - Każda oferta sprzedaży lub najmu nieruchomości powinna być widoczna na najlepszych portalach internetowy. Dajemy możliość pokazania nieruchomości z najlepszej strony, tak aby zaciekawić potencjalnego zainteresowanego.
Sprawdź więcej
 
Pakiet szkoleniowy - Akademia Nowoczesny Agent
Kurs ONLINE wprowadzający do zawodu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Wprowadzenie poprzez współprace z biurem nieruchomości Safe Home.
Praktyczny kurs pośrednika nieruchomości – teoria, praktyka, mentoring, kwon-how branży nieruchomości.
Sprawdź więcej

 
Pakiet usług dodatkowych - pomagamy uregulować stan prawny - konieczny do sprawnej i bezpiecznej sprzedaży nieruchomości. Dzięki współpracy z projektantami, architektami, geodetami, ekspertami od spraw budolanych oraz prawnikami jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksowe usługi.
Sprawdź więcej
 
Szybka transakcja - Jeśli musisz szybko wyjechać, masz dość problemów związanych z nieruchomością, zależy Ci na szybkiej i skutecznej sprzedaży swojego mieszkania – mamy coś dla Ciebie.
Sprawdź więcej
Pomoc dla zadłużonych - Pomoc dla dłużników to forma wsparcia dedykowana osobom będącym w trudnej sytuacji finansowej wynikającej z niespłaconych zobowiązań. Firmy oraz instytucje oferujące wyjście z długów i odzyskanie kontroli nad finansami udzielają wsparcia w formie porad prawnych (pomoc prawna dla zadłużonych) i fachowego doradztwa, a także pośrednictwa w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek na spłatę dotychczasowych zobowiązań (pomoc finansowa dla zadłużonych).
Sprawdź więcej