Rynek Pierwotny

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w jednym z Polskich miast zarówno dla siebie, jak i z zamiarem wynajmowania ich, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Możemy pomóc spełnić to marzenie - polecamy tylko i wyłącznie pewne i sprawdzone przez nas nieruchomości. Mamy dostęp do ofert z rynku pierwotnego w na terenie całego kraju.
Znamy rynek pierwotny, realia, wiemy jak kupić bezpiecznie, jakie procedury należy przejść i jakie wymagania musi spełniać nieruchomość aby inwestycja była w 100% bezpieczna.
Oferty dobieramy indywidualnie według preferencji klienta. Bezpłatne spotkanie w celu weryfikacji potrzeb inwestycyjnych.  
Uznany ośrodek akademicki, miasto charakteryzujące się wysoką jakością życia, rozwiniętym rynkiem pracy, znakomitą infrastrukturą transportową i coraz większym zapleczem nowoczesnych biur. Wszystkie te elementy zadecydowały, że jest to dziś jedna z ważnych lokalizacji biznesowych w kraju. W ostatnich latach Poznań zbudował swoją reputację centrum przedsiębiorczości i innowacji. Magnesem przyciągającym do tego miasta jest wysoka jakość życia, dogodna lokalizacja na mapie Polski i pozytywna ocena warunków inwestycyjnych. 

Centralne położenie Łodzi oraz dobrze rozwinięta infrastruktura transportowa to główne podstawy ogromnego potencjału gospodarczego tego miasta.
Szeroka pula talentów oraz poprawiający się klimat dla inwestorów spowodowały, że coraz więcej firm dołącza do grona globalnych marek obecnych w Łodzi. Miasto jest atrakcyjne przede wszystkim dla firm działajacych w obszarze IT i nowoczesnych usług dla biznesu. Łódź stawia na inwestycje infrastrukturalne, rewitalizację, zaprasza kolejnych inwestorów. Miasto przechodzi niezwykłą metamorfozę i dostrzegają to decydenci największych międzynarodowych firm.

 
Pula talentów z dobrą znajomością niszowych języków obcych wraz z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą transportową stwarzają nowe możliwości biznesowe dla Trójmiasta i regionu. Nadmorskie położenie Trójmiasta i liczne miejsca o historycznym charakterze sprawiają, że aglomeracja jest jedną z największych atrakcji turystycznych Polski oraz najlepszych miejsc do życia i pracy w skali kraju.
Rozwijające się porty kontenerowe w Gdańsku i Gdyni odgrywają coraz ważniejszą rolę w ekonomicznym wzroście Trójmiasta.

Gdynia młoda, dynamicznie rozwijająca się metropolia ulokowana tuż u brzegu Morza Bałtyckiego. Nowoczesne miasto portowe liczy ponad ćwierć miliona mieszkańców i należy do miejsc, w których od kilku lat według przeprowadzanych badań, żyje się najlepiej. W Gdyni nie trudno o ciekawą pracę, dobre szkoły czy nowoczesne inwestycje mieszkaniowe. Miasto cenione jest za sprawną komunikację, bezpieczeństwo i szeroką gamę dostępnych usług. 

Od kilku lat konsekwentnie umacnia swoją pozycję, jako jedno z najlepszych polskich miast do osiedlenia się na stałe. Z jednej strony ma do zaoferowania niemal wszystko, co inne duże miejscowości, np. Wrocław, Poznań, Kraków czy Warszawa. Z drugiej – ceny mieszkań oraz domów w Szczecinie wciąż są niższe niż w pozostałych częściach Polski o podobnym potencjale. Przyciąga to uwagę nie tylko osób poszukujących nieruchomości na własne potrzeby, ale też przedsiębiorców i inwestorów.

Warszawa jest jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków inwestycyjnych. Miasto jest chętnie wybierane przez globalnych gigantów technologicznych. Warszawa jest największym miastem w Polsce, dziewiątą pod względem liczby ludności stolicą UE oraz politycznym, gospodarczym i kulturalnym centrum kraju. Gospodarka miasta ukierunkowana jest na usługi: przede wszystkim bankowość i finanse, ubezpieczenia, konsulting i media, a także przemysł elektroniki użytkowej i zaawansowanych technologii. Warszawa to również atrakcyjne miejsce do życia i pracy. Miasto ma bogatą ofertę kulturalną i edukacyjną, a także doskonałe obiekty sportowo-rekreacyjne.

We Wrocławiu mieszka 822 500 osób, co plasuje go na czwartym miejscu wśród największych miast w Polsce. Ponadto Wrocław z ponad dwudziestoma uniwersytetami i szkołami wyższymi oraz 111 000 studentów jest również jednym z trzech największych ośrodków akademickich w kraju. We Wrocławiu działa również szereg ośrodków badawczo-rozwojowych, co dodatkowo podkreśla jakość lokalnego rynku pracy i złożoność procesów, które są realizowane przez firmy działające w mieście. Co więcej, we Wrocławiu nie inwestują tylko światowi giganci, ale także wrocławskie firmy z ambicjami wejścia na międzynarodowe rynki.

Ostatnie lata to okres dużych przemian w stolicy Górnego Śląska. W mieście prowadzi się remonty w sektorze najważniejszych ośrodków użyteczności publicznej. Intensywnie rozwija się również segment rynku biurowego, co przekłada się na powstawanie coraz większej liczby obiektów komercyjnych. Katowice są w czołówce najbardziej zielonych polskich miast. Na południu ilość przemysłu jest znikoma, ale za to przeważają lasy, niegdyś wchodzące w skład puszczy Pszczyńskiej.  Śródmieście znalazło się w sercu przemysłowego Śląska, w bliskim otoczeniu hut, kopalń i osiedli górniczych. Obecnie najatrakcyjniejsze lokalizacje dla deweloperów i kupujących są poza ścisłym centrum przemysłowym regionu, gdzie przeważają tereny zielone.

Kraków jest drugim najbardziej znaczącym i dynamicznym ośrodkiem biznesowym w Polsce. Jego wielkim atutem jest silna gospodarka oparta na wiedzy i innowacyjności. Kraków z 1,1 mln mieszkańców i 135 000 studentów jest drugim najbardziej wpływowym i dynamicznym ośrodkiem biznesowym w Polsce. Zasoby biurowe Krakowa sięgają już prawie 1,5 mln nowoczesnej powierzchni, co plasuje miasto na pozycji największego regionalnego rynku biurowego w Polsce. Miasto jest niekwestionowanym liderem pod względem liczby firm i skali zatrudnienia w sektorze usług biznesowych zarówno w Polsce, jak i w całej Europie Środkowo-Wschodniej.