system pracy

JAK PRACUJEMY?

1. Konsultacja - Podczas bezpłatnej konsultacji omówimy problemy związane z nieruchomością, dotychczasowe działania sprzedażowe oraz zbierzemy informacje techniczne o nieruchomości. Zaproponujemy rozwiązania, które ułatwią i przyspieszą sprzedaż.
2. Analiza nieruchomości - Analiza polega na określeniu zalet i wad nieruchomości i znalezienu jej najmocniejszych stron. Ważne dla nas jest sprawdzenie nieruchomości pod względem prawnym i finansowym. Badamy nieruchomości konkurencyjne oraz szacujemy koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Na tej podstawie określamy realną cenę sprzedaży.
3. Przygotowanie produktu - Dbamy o to aby nieruchomość stała się wysokiej klasy produktem. Aby to uzyskać proponujemy usługę HOME BRANDING - to inaczej zaproponowanie zmian w wystroju i techniczne przygotowanie nieruchomości do sesji zdjęciowej. dobre zdjęcia, dokładna treść ogłoszenia, która eksponuje zalety nieruchomości oraz działania marketnigowe sprawiają, że Twoja nieruchomość znajdzie szybciej nabywcę. SZYBCIEJ = DROŻEJ
4. Marketing - Odpowiednio prowadzone działania marketingowe to nieoderwalny element skutecznej sprzedaży. Kampania marketingowa to w szczególności działania online na portalach, social-mediach, stronach WWW. Należy wspomnieć również o domach otwartych czy reklamie w mediach tradycyjnych. Każda forma marketingu ma na celu nawiązania relacji z klientami jak również z innymi agentami nieruchomości.
 
5. Działania sprzedażowe - W imieniu klienta prowadzimy prezentacje nieruchomości - prezentacja to jeden z kluczowych elementów marketingowych. Utrzymujemy relacje z klientami zainteresowanymi zakupem, prowadzimy negocjacje oraz uczestniczymy w finalizacji transalcji.