Oddłużanie nieruchomości

Specjalizujemy się w trudnych transakcjach, a na pewno takimi są zadłużone nieruchomości. Sprzedajemy mieszkania, domy, działki, które mają zadłużenie w bankach, spółdzielniach, urzędach skarbowych i innych instytucjach. Analizujemy stan prawny nieruchomości i przedstawiamy propozycje rozwiązań. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, które przy użyciu swoich umiejętności ustalają wysokość spłaty zadłużenia oraz czuwają nad bezpieczeństwem transakcji. Co to Tobie daje ? Jeśli masz nieruchomość zadłużoną - kompleksowo obsłużymy Twoją transakcję sprzedaży z oszczędnością nawet o 50% kosztów dla Ciebie.

Sprzedaż nieruchomości zadłuzonych na wolnym rynku niesie za sobą korzyści dla osoby zadłużonej, takie jak uniknięcie:
- egzekucji komorniczej oraz postępowań sądowych z nią związanych,
- wysokich kosztów windykacyjnych, sięgających nawet 30 % wartości nieruchomości,
- utraty dachu nad głową w wyniku eksmisji.

Dzięki współpracy z nami masz możliwość sprzedaży nieruchomości za wyższą kwotę niż na licytacji komorniczej. Poza tym pomożemy Ci uzyskać korzystne ugody z wierzycielami, co niesie za sobą korzyści w postaci oszczędności sięgających od kilku do kilkudziesięciu tysięcy.

Podsumowując. Jeśli masz nieruchomość zadłużoną - nie zwlekaj i zadzwoń do nas. Oferujemy konsultację w przyjemnej atmosferze, która może tylko i wyłącznie pomóc Tobie. Naszą misją jest kompleksowe obsłużenie klienta w naszej siedzibie a w transakcjach trudnych jest to nadzwyczaj istotne.


+48 656 156 354