Poznań, Romana Dmowskiego

Mieszkanie na sprzedaż
508 100 PLN , Pow. 65,99 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
65,99 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Poznań Grunwald , Romana Dmowskiego
Rok budowy:
2022
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
LSZ561977
Cena za m2:
7 699 PLN

  • 50 mieszkań o powierzchni od 29m2 do 78 m2.  • Mieszkania na poziomach I-IV posiadają balkony, a lokale na parterze ogródki o powierzchni od 23m2 do 113 m2.  • Każde z mieszkań ma przygotowany projekt funkcjonalny, jeśli jednak chcesz zmienić układ ścian, nie ma problemu - większość ścian wewnętrznych można dowolnie aranżować.W ramach współpracy z biurem nieruchomości Safe Home otrzymują Państwo wsparcie w zakresie:
- zabezpieczenia transakcji,
- uzyskania finansowania: kredytu hipotecznego, gotówkowego. (oferta kredytowa zawsze aktualna, najobszerniejsza na rynku. Za pełną obsługę kredytową odpowiada Doradca kredytowy za którego usługi klient nie ponosi dodatkowych opłat.)
- doradztwa z zakresu obniżenia kosztów remontu, np.: program "czyste powietrze",
- zniżki w ramach dostępu do strefy klienta (ubezpieczenia, inwentaryzacje, usługi geodezyjne, fotowoltaika, projekty wnętrz)
- dostęp do rentownych produktów inwestycyjnych,
Zapraszamy do kontaktu.
więcej ofert znajdziesz na naszej stronieTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Nieprawidłowy adres E-mail