Lokal własnościowy z ogródkiem, 2 garaże, działka.

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 87 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Czempiń , Stare Tarnowo
  • Piętro: 0 na 0
  • Numer oferty : LSZ664571
  • Cena za m2 : 2160.92 PLN

Mamy do zaoferowanie nieruchomość lokalową mieszkalną - pełna własność wraz z ogródkiem, 2 garażami, komórkami lokatorskimi oraz przestronną działką. 

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni całkowitej około 87m2. W chwili obecnej zagospodarowany parter o powierzchni użytkowej 57m2 - do zagospodarowania poddasze o powierzchni około 30m2 powierzchni użytkowej (liczone od 1,5m wysokości).
Dodatkowo do nieruchomości przynależności w postacie komórek lokatorskich oraz garażu o powierzchni ponad 30m2 oraz garażu blaszanego. 

Nieruchomość ostatnie remonty: wymiana dachu wraz z ociepleniem poddasza, ocieplenie budynku styropianem.
Okna: Pcv wraz z roletami zewnętrznymi.

Media: Prąd, woda, kanalizacja,
Ogrzewanie: centralne - piec (miał węglowy)

Nieruchomość zarządzana przez zarządce - fundusz remontowy pozwalający przeprowadzać wspólne remonty. Możliwość zamontowanie paneli słonecznych - pomagamy w formalnościach. 

Kupujący nie płaci prowizji dla biura.


Zapraszam na bezpieczną prezentacje - na której zaprezentujemy mieszkanie również w wersji online.

Biuro nieruchomości Safe Home oferuje Państwu pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Nasza oferta kredytowa jest zawsze aktualna oraz najobszerniejsza na rynku. Za pełną obsługę kredytową Doradcy kredytowego klient nie ponosi dodatkowych opłat. Zapraszamy do kontaktu.

„Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.”