Lokal własnościowy z ogródkiem, 2 garaże, działka.

Mieszkanie na sprzedaż
188 000 PLN, Pow. 87 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
87 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Czempiń , Stare Tarnowo
Piętro:
0 na 0
Numer oferty:
LSZ664571
Cena za m2:
2160.92 PLN
Mamy do zaoferowanie nieruchomość lokalową mieszkalną - pełna własność wraz z ogródkiem, 2 garażami, komórkami lokatorskimi oraz przestronną działką. 

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni całkowitej około 87m2. W chwili obecnej zagospodarowany parter o powierzchni użytkowej 57m2 - do zagospodarowania poddasze o powierzchni około 30m2 powierzchni użytkowej (liczone od 1,5m wysokości).
Dodatkowo do nieruchomości przynależności w postacie komórek lokatorskich oraz garażu o powierzchni ponad 30m2 oraz garażu blaszanego. 

Nieruchomość ostatnie remonty: wymiana dachu wraz z ociepleniem poddasza, ocieplenie budynku styropianem.
Okna: Pcv wraz z roletami zewnętrznymi.

Media: Prąd, woda, kanalizacja,
Ogrzewanie: centralne - piec (miał węglowy)

Nieruchomość zarządzana przez zarządce - fundusz remontowy pozwalający przeprowadzać wspólne remonty. Możliwość zamontowanie paneli słonecznych - pomagamy w formalnościach. 

W ramach współpracy z biurem nieruchomości Safe Home otrzymuj Państwo wsparcie w zakresie:
- zabezpieczenia transakcji,
- uzyskania finansowania: kredytu hipotecznego, gotówkowego. (oferta kredytowa jest zawsze aktualna oraz najobszerniejsza na rynku z pełną obsługę kredytową Doradcy kredytowego klient nie ponosi dodatkowych opłat.)
- doradztwa z zakresu obniżenia kosztów remontu, np: progam "czyste powietrze",
- zniżki w ramach dostępu do strefy klienta (ubezpieczenia, inwentaryzacje, usługi geodezyjne, fotowoltaika, projekty wnętrz)
Zapraszamy do kontaktu.

więcej ofert znajdziesz na naszej stronie

www.shome.com.pl


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
W ramach współpracy z biurem nieruchomości Safe Home otrzymują Państwo wsparcie w zakresie:
- zabezpieczenia transakcji,
- uzyskania finansowania: kredytu hipotecznego, gotówkowego. (oferta kredytowa zawsze aktualna, najobszerniejsza na rynku. Za pełną obsługę kredytową odpowiada Doradca kredytowy za którego usługi klient nie ponosi dodatkowych opłat.)
- doradztwa z zakresu obniżenia kosztów remontu, np.: program "czyste powietrze",
- zniżki w ramach dostępu do strefy klienta (ubezpieczenia, inwentaryzacje, usługi geodezyjne, fotowoltaika, projekty wnętrz)
- dostęp do rentownych produktów inwestycyjnych,
Zapraszamy do kontaktu.
więcej ofert znajdziesz na naszej stronieTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Nieprawidłowy adres E-mail