Działka budowlana wraz z WZ i projektem

Działka (Usługowa) na sprzedaż
500 000 PLN , Pow. 2 200 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 200 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Szlichtyngowa
Numer oferty:
LSZ929496
Cena za m2:
227 PLN
Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2 200 m2 z warunkami zabudowy na budynek przedszkola. Aktualnie wydane jest prawomocne pozwolenie na budowę przedszkola. Działka znajduje się ok 13 km od Głogowa i Wschowy, na terenie niezalewowym. W miejscowości Szlichtyngowa, na nowo powstającym osiedlu, z zapotrzebowaniem na tego typu placówkę. 
Przedmiotem projektu jest budowa nowego obiektu przedszkolnego w Szlichtyngowej. Przyczyni się to do zwiększenia dostępu do wysokojakościowej edukacji przedszkolnej realizowany na obszarze o niskiej dostępności wychowania przedszkolnego. Realizacja projektu zapewni zaspokojenie tej potrzeby. Stanie się tak dzięki utworzeniu wysokojakościowych miejsc wychowania przedszkolnego. Zakłada się stworzenie 100 nowych miejsc przedszkolnych o wysokiej jakości.
Metody wykorzystywane w przedszkolu będą połączeniem zabawy z nabywaniem kompetencji, przydatnych w dalszym życiu. Planuje się wykorzystanie najnowszych metod i sprawdzonych systemów edukacji najmłodszych (elementy systemu Montessori). Zapewni to dzieciom lepszy start w przyszłość.
Grupami docelowymi dla planowanej inwestycji są:
■ Właściciel względnie inwestor wraz z pracownikami placówki
■ Dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat, dzieci w wieku żłobkowym
■ Rodzice,
■ Osoby bezrobotne o wykształceniu pedagogicznym,
■ Samorząd lokalny,
■ Społeczność lokalna.
Wszystkie wymienione grupy skorzystają na budowie nowego przedszkola i zwiększeniu miejsc wychowania przedszkolnego. Głównym problemem, na który odpowiedzią ma być niniejszy projekt, jest deficyt miejsc wychowania przedszkolnego na terenie gminy Szlichtyngowa.
Biuro nieruchomości Safe Home oferuje Państwu pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Nasza oferta kredytowa jest zawsze aktualna oraz najobszerniejsza na rynku. Za pełną obsługę kredytową Doradcy kredytowego klient nie ponosi dodatkowych opłat. Zapraszamy do kontaktu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

W ramach współpracy z biurem nieruchomości Safe Home otrzymują Państwo wsparcie w zakresie:
- zabezpieczenia transakcji,
- uzyskania finansowania: kredytu hipotecznego, gotówkowego. (oferta kredytowa zawsze aktualna, najobszerniejsza na rynku. Za pełną obsługę kredytową odpowiada Doradca kredytowy za którego usługi klient nie ponosi dodatkowych opłat.)
- doradztwa z zakresu obniżenia kosztów remontu, np.: program "czyste powietrze",
- zniżki w ramach dostępu do strefy klienta (ubezpieczenia, inwentaryzacje, usługi geodezyjne, fotowoltaika, projekty wnętrz)
- dostęp do rentownych produktów inwestycyjnych,
Zapraszamy do kontaktu.
więcej ofert znajdziesz na naszej stronieTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Nieprawidłowy adres E-mail