Działki budowlane Szlichtyngowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
76 000 PLN , Pow. 800 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
800 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Szlichtyngowa
Numer oferty:
LSZ524550
Cena za m2:
95 PLN
"Dom to tam, gdzie choćby pod gołym niebem ludzie są razem."

Zamieszkaj w Krainie Zieleni


Działki budowlane niedaleko Wschowy i Głogowa. Umiejscowione przy drodze krajowej nr 12, świetnie skomunikowane.

Informacje podstawowe: doskonały dojazd, wyjątkowa lokalizacja oraz cisza i spokój nad Baryczą. Miejsce o niezwykłym potencjale inwestycyjnym. Magiczne miejsce z zapierającym dech w piersiach widokiem. Jeden z najpiękniej położonych zakątków Polski.

Lokalizacja: 13 km od Wschowy i Głogowa, powierzchnia od 800 m2, media: woda, prąd, kanalizacja - w drodze, cena 73 zł/m2

Teren inwestycyjny znajduje się w województwie lubuskim, w bezpośrednim sąsiedztwie ujścia Baryczy do Odry, oddalony o 13 km od Wschowy i Głogowa, dzięki czemu gwarantuje pełnię udogodnień miejskich, nazywany "sypialnią" tych miejscowości. Nowo powstające osiedle położone jest na terenie niezalewowym. W pobliżu lasów, tworząc cichy i spokojny zakątek. Atrakcyjne ukształtowanie terenu gwarantuje malowniczy widok z każdego miejsca.

Inwestycja składa się ze 100 działek po 800 m2
Działki przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, bliźniaczą lub szeregową, na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie terenu.

Główne atuty: dogodny dojazd z DK nr 12, położenie w zaciszu - cisza, spokój oraz możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury, w planach budowa przedszkola na terenie osiedla.

OFERTA ZWOLNIONA Z PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO

Biuro nieruchomości Safe Home oferuje Państwu pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Nasza oferta kredytowa jest zawsze aktualna oraz najobszerniejsza na rynku. Za pełną obsługę kredytową Doradcy kredytowego klient nie ponosi dodatkowych opłat. Zapraszamy do kontaktu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.W ramach współpracy z biurem nieruchomości Safe Home otrzymują Państwo wsparcie w zakresie:
- zabezpieczenia transakcji,
- uzyskania finansowania: kredytu hipotecznego, gotówkowego. (oferta kredytowa zawsze aktualna, najobszerniejsza na rynku. Za pełną obsługę kredytową odpowiada Doradca kredytowy za którego usługi klient nie ponosi dodatkowych opłat.)
- doradztwa z zakresu obniżenia kosztów remontu, np.: program "czyste powietrze",
- zniżki w ramach dostępu do strefy klienta (ubezpieczenia, inwentaryzacje, usługi geodezyjne, fotowoltaika, projekty wnętrz)
- dostęp do rentownych produktów inwestycyjnych,
Zapraszamy do kontaktu.
więcej ofert znajdziesz na naszej stronieTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Nieprawidłowy adres E-mail