TWÓJ NOWY DOM W BARDZO ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
670 000 PLN, Pow. 160 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
160 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Rydzyna , Tadeusza Kościuszki
Rok budowy:
2003
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
LSZ230287
Powierzchnia działki:
682 m2
Cena za m2:
4187.50 PLN
Przedstawiam Tobie nową ofertę domu w bardzo atrakcyjnym miejscu...

Lokalizacja: Leszno, Rydzyna, ul. Kościuszki

Nieruchomość znajduje się na osiedlu atrakcyjnych domów w bliskim otoczeniu lasu, terenów zielonych, placu zabaw oraz zalewu co z pewnością doceni rodzina z dziećmi. Bliski dostęp do sklepu, infrastruktury rowerowej i komunikacji miejskiej zapewnia wszystkie udogodnienia życia codziennego.

Dom jest wolnostojący wraz z wiatą garażową, na duże ogrodzonej działce z możliwością postawienia budynku w celu prowadzenia działalności gospodarczej.

Wejście do budynku odbywa się poprzez ganek od strony północnej na który prowadzą trzy stopnie. Z ganku wchodzimy do przedsionka, gdzie zlokalizowano garderobę na okrycia wierzchnie. Przedsionek spełnia rolę wiatrołapu. Z przedsionka wchodzimy do korytarza który prowadzi na lewo do pokoju a na prawo zaprojektowano wejście do salonu z aneksem kuchennym i małą spiżarnią. Z salonu mamy bezpośrednie wyjście na taras okalający dom od południa i zachodu. Korytarz kończy się klatką schodową oraz wejściem do kotłowni i pomieszczenia gospodarczego z wyjściem na zewnątrz domu od strony południowej. Klatką schodową dostajemy się na piętro gdzie dostępne są trzy pokoje w tym jeden z garderobą oraz duża łazienka. Dom wyposażony w dwa rodzaje ogrzewania: gazowe oraz CO własne, bardzo dobrze docieplony co wpływa na niskie koszty ogrzewania zimą oraz utrzymanie właściwej temperatury wewnątrz budynku latem.

Wykaz pomieszczeń:

PARTER
Wiatrołap 2,44 m2
Korytarz 3,95 m2
Klatka schodowa 8,77 m2
Salon + aneks kuchenny (wraz ze spiżarnią) 36,05 m2
Pokój 16,00 m2
Wc 3,72 m2
Kotłownia 4,94 m2

Razem: 78,72 m2

PIĘTRO
Sypialnia z garderobą 24,85 m2
Pokój 17,65 m2
Pokój 20,64 m2
Łazienka 7,14 m2
Korytarz 3,05 m2
Klatka schodowa 8,17 m2

Razem 81,50 m2

Łącznie powierzchnia użytkowa wynosi 160,22 m2

W przypadku dalszych pytań lub chęci osobistej prezentacji nieruchomości zapraszam Cię do kontaktu telefonicznego lub e-mail..

Pomożemy Tobie na każdym etapie procesu zakupu, od chęci zobaczenia inwestycji i rezerwacji po umówienie doradcy kredytowego, który bezpłatnie przeprowadzi Cię przez proces kredytowania, aż do spotkania w kancelarii notarialnej przy umowie przeniesienia własności oraz szczęśliwego przekazania kluczy do nieruchomości w formie protokołu zdawczo-odbiorczego.

Zapraszam Cię do kontaktu i koniecznie do zobaczenia lokalizacji być może Twojego nowego domu!

„Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.”W ramach współpracy z biurem nieruchomości Safe Home otrzymują Państwo wsparcie w zakresie:
- zabezpieczenia transakcji,
- uzyskania finansowania: kredytu hipotecznego, gotówkowego. (oferta kredytowa zawsze aktualna, najobszerniejsza na rynku. Za pełną obsługę kredytową odpowiada Doradca kredytowy za którego usługi klient nie ponosi dodatkowych opłat.)
- doradztwa z zakresu obniżenia kosztów remontu, np.: program "czyste powietrze",
- zniżki w ramach dostępu do strefy klienta (ubezpieczenia, inwentaryzacje, usługi geodezyjne, fotowoltaika, projekty wnętrz)
- dostęp do rentownych produktów inwestycyjnych,
Zapraszamy do kontaktu.
więcej ofert znajdziesz na naszej stronieTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Nieprawidłowy adres E-mail