Kredyty

W ramach naszej kompleksowej obsługi Klienta zapewniamy doradztwo i pośrednictwo przy udzielaniu kredytów.

Nasze kredyty hipoteczne umożliwiają zakup mieszkania lub domu od dewelopera, spółdzielni mieszkaniowej lub osoby prywatnej, budowę lub rozbudowę domu prowadzona systemem gospodarczym, budowę domu lub mieszkania realizowana przez dewelopera, spółdzielnię mieszkaniową remont, modernizację, wykończenie domu lub mieszkania, spłatę innego kredytu mieszkaniowego, spłatę innych zobowiązań finansowych, uzyskanie środków na dowolny cel.

Doradztwo finansowe.

Zakres doradztwa obejmuje:

Kredyt hipoteczny:
Kredyt hipoteczny to standardowy kredyt, który można przeznaczyć zarówno na zakup nieruchomości, jak i na zakup działki czy prace remontowe.

Kredyt konsolidacyjny:
Kredyt konsolidacyjny przeznaczysz na spłatę wszystkich dotychczasowych zobowiązań, takich jak np. pożyczki gotówkowe, kredyty samochodowe, kredyty odnawialne w ROR, karty kredytowe.

Kredyt refinansowy:
Jeśli dotychczasowe warunki nie są satysfakcjonujące, a obecny kredyt został zaciągnięty kilka lat temu, to dzięki wzrostowi cen i zmianom ofert w bankach prawdopodobnie uda się znaleźć kredyt na zdecydowanie lepszych warunkach niż dotychczasowe.

Pożyczka hipoteczna:
Pożyczka hipoteczna pozwala uzyskać środki finansowe na dowolny cel. Ze względu na zabezpieczenie w postaci hipoteki taka pożyczka jest zdecydowanie tańsza niż kredyt gotówkowy.

Kredyt gotówkowy:
Kredyt gotówkowy to możliwość uzyskania środków na dowolny cel szybko i bez zbędnych formalności. Udzielając kredytu gotówkowego bank nie wymaga zabezpieczenia w postaci nieruchomości. Przyznane środki możemy przeznaczyć na dowolnie wybrany cel, np.: zakup samochodu.

Za wyżej wymienione usługi Safe Home nie pobiera od klientów żadnych opłat!!!

Jeżeli szukasz najlepszego kredytu, skontaktuj się z NASZYM DORADCĄ . Skorzystanie z naszych usług uwolni Cię od żmudnego porównywania szczegółów i zawiłości produktów różnych banków, umożliwi szybkie przygotowanie i złożenie wniosku.

Doradca Finansowy
sprawdzi wysokość dostępnego dla Ciebie kredytu
dopasuje najkorzystniejszą walutę, czas spłaty i wysokość raty
wybierze najkorzystniejszy kredyt spośród oferty wielu banków
porówna wady i zalety poszczególnych kredytów
pomoże Ci przebrnąć przez wszystkie formalności
będzie nadzorować przepływ dokumentów aż do podpisania umowy z bankiem

Napisz do nas